(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-27 23:56

Płyta tekturowa- sztywna

(Nr 2327104)
Płyta tekturowa- sztywna

Długość [m]:

2.05

Szerokość [m]:

0.05

Wysokość [m]:

1.55

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 1463.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewozu płyta tekturowa- sztywna. Zabezpieczona i przygotowana do transportu. Data do uzgodnienia, przesyłka gotowa do odbioru od 19/02/18

Oferty od Przewoźników (0)

289 zł

ID firmy: 472361
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-01-2018, 02:18

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-01

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 289 zł

Wiadomości:

299 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 10:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Iwona M :)

Cena (zawiera VAT): 299 zł

Wiadomości:

300 zł

ID firmy: 472361
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-01-2018, 02:18

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-01

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż pomyłki na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, np. wilgotną szmatką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, bywa niepewne, albowiem części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich meblach, takich jak np. szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy zlokalizować dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu pakunków, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Brixworth, NN6 9DE, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Przełęcz 21A, Poznań, 61-421, Polska

Termin elastyczny