(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-04 10:39

płyta warstwowa

(Nr 2006489)
płyta warstwowa

Długość [m]:

6,5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0,1

Waga w kg (łączna):

100.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 99.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport 6szt płyt warstwowych z miejscowosci świdry dobrzyce 30km za Łomzą

Oferty od Przewoźników (0)

1250 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 16:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt transportu pozostałych ładunków bywa uzależniony od wielkości towaru, daty przewozu jak również od odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której można układać niewielkie rzeczy lub paczki. Najbardziej używanym typem palety są palety euro. Na nich często transportuje się meble, szkło, artykuły budowlane (na przykład farby, kamień itd.), drzwi jak także produkty chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem oraz zajmuje tylko fragment przestrzeni do załadunku. Przy takim typie przewozu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do tego typu transportu stosuje się różnego typu samochody ciężarowe.

    Kontenery – Transport niektórych towarów może wymagać pojemnika metalowego – zwłaszcza w przypadku transportu ładunków płynnych i ładunków sypkich. W kontenerach można też przewozić drobnicę w opakowaniach – workach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów płynnych i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

    Inne towary – towary, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Łomża, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sokołów Podlaski, Polska

Termin elastyczny