(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-04 10:39

płyta warstwowa

(Nr 2006489)
płyta warstwowa

Długość [m]:

6,5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0,1

Waga w kg:

100.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 99.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport 6szt płyt warstwowych z miejscowosci świdry dobrzyce 30km za Łomzą

Oferty od Przewoźników (0)

1250 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 16:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt transportu ładunków bywa uzależniony od wielkości ładunku, daty transportu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

    Grupowanie ładunków - Przewóz towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której umieszcza się nieduże przedmioty lub paczki. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na nich najczęściej transportuje się artykuły spożywcze, paczki, produkty budowlane (takie jak farby, panele itd.), okna czy artykuły chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który musi być przewożony pojazdem ciężarowym i zajmuje tylko część przestrzeni do załadunku. Przy takim typie transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do takiego rodzaju przewozu używa się różnego rodzaju ciężarówki.

    Przewóz niektórych towarów może wymagać konteneraprzede wszystkim w przypadku transportu towarów płynnych lub towarów sypkich. W kontenerach można też przewozić drobnicę w paczkachworkach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Wywrotkasłuży do przewozu ładunków w postaci płynu i sypkichłatwo rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Inne ładunkiładunki, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Łomża, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sokołów Podlaski, Polska

Termin elastyczny