(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 13:59

plytki ceramiczne

(Nr 2638180)
plytki ceramiczne

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

450.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1652.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeżeli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Pomianowo, 78-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Derby, Wielka Brytania

Termin elastyczny