(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-04-30 12:31

Płytki na paletach + klej, łącznie 7 ton

(Nr 1760580)
Płytki na paletach + klej, łącznie 7 ton

Dystans: 555.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety służą do transportu ładunków różnego typutworzą bazę, na której bezproblemowo daje radę przetransportować mniejsze pakunki i przedmioty. Transport paletowy to zazwyczaj wykorzystywana metoda przewozu dużej ilości ładunków. Na paletach nierzadko przewozi się pakunki ważące więcej niż 70 kg – bramki metalowe, pudła, artykuły budowlane, itd. Aby dobrze oszacować koszt przewozu palet, można skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, a dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie na paletach. W wycenie transportu istotne znaczenie miewa liczba palet, waga towaru oraz gatunek przewożonych rzeczy. Ładunki znajdujące się na paletach podnoszonedzięki wózkom widłowym.

Europalety i pozostałe typy palet

    Przy przewozie paletowym prym wiedzie europaleta, opisywana także jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Przepisowa Europaleta posiada wielkość 800x1200x150 milimetrów i jest wyprodukowana z drewna. Przy transporcie przemysłowym stosuje się także palet „angielek” o formacie 1200x1200x144 milimetrów. Palety przekazane do transportu w kontenerach mają rozmiary 1135x1133 mm. W przemyśle chemicznym wykorzystuje się za to palety spełniające normy CP. Palety wykonane z drewna ostatnio zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które posiadają okres przydatności przez10-15 lat.

Koszt transportu palet w kraju
    Przeciętna cena netto transportu palet  w obrębie kraju wynosi 187,8 złotych i to wychodzi 57 gr za km.

Koszt transportu palet w Europie

    Transport palet po za granicami Polski to przeciętny koszt 581 złotych i to wychodzi 46 gr. na km.

Adres i termin nadania

Nowy Sącz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bisamberg, Austria

Termin elastyczny