(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-01 13:36

płyty betonowe

(Nr 2001653)
płyty betonowe

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

płyty betonowe

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 31.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia jest kilkanaście ładunków płyt betonowych od zaraz. Najlepiej platforma 24t.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt przewozu pozostałych ładunków jest zależny od wielkości ładunku, terminu przewozu jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Transport towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której rozkłada się nieduże rzeczy lub opakowania. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach najczęściej transportuje się artykuły spożywcze, szkło, artykuły budowlane (np., farby, panele itd.), drzwi jak również materiały chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem oraz zapełnia zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Do tego typu przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie przewozu stosuje się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Kontenery – Przewóz pewnych towarów wymaga użycia pojemnika metalowego – przede wszystkim przy przewozie ładunków płynnych oraz towarów sypkich. W kontenerach można również transportować drobnicę w paczkach – workach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i kawałkowych – można rozpoznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

    Inne ładunki – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Dębno, 74-400, Polska

1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Ściechówek, Polska

2 wrz 2017