(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-04 07:29

płyty drogowe 3m x 1,5m waga 1 szt 1,5t

(Nr 2254692)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

transport płyt drogowych z sosnowca do Rybnika, załadunek i rozładunek w naszym zakresie, 2 kursy

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 83.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

990 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 11:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu pozostałych ładunków jest zależny od wielkości ładunku, terminu przewozu oraz dystansu między miejscem załadunku i rozładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Przewóz ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której umieszcza się nieduże rzeczy lub pakunki. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na paletach często transportuje się meble, szkło, produkty budowlane (takie jak farby, kamień itd.), okna czy produkty chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który musi być przewożony samochodem - Tirem i zajmuje jedynie fragment przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do takiego rodzaju przewozu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

    Kontenery – Transport niektórych ładunków wymaga użycia kontenera – szczególnie w przypadku transportu towarów w postaci płynu i ładunków sypkich. W kontenerach można także transportować drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Wodociągi, Sosnowiec, 41-953, Polska

8 sty 2018

Adres i termin dostawy

Storczyków, Rybnik, 44-200, Polska

12 sty 2018