(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-05-01 21:33

płyty granitowe

(Nr 2651420)
płyty granitowe

Długość [m]:

3.2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

7500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 333.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przewiezienia mały ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie wymaga skorzystania z całej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL zalicza się auta, których waga przekracza 3,5 t. i pozostałe maszyny spełniające zasady ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka lub furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Warto również dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, warto opisać paczkę. Ważna bywa także informacja w temacie usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Zasadniczą informacją jest także czas zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Piława Górna, 58-240, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Piła, Polska

Termin elastyczny