(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-06-02 11:18

Płyty meblowe

(Nr 1824458)
Płyty meblowe

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1,22

Wysokość [m]:

0,10

Waga w kg:

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Płyta meblowa zapakowana na palecie spięta, ostreczowana.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 747.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt transportu różnych towarów jest zależny od rozmiaru ładunku, terminu przewozu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

    Klasyfikacje ładunków - Przewóz towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią podłoże, na którym rozkłada się niewielkie rzeczy lub pakunki. Najbardziej używanym typem palety są palety euro. Na nich często przewozi się meble, paczki, produkty budowlane (np., farby, panele itd.), drzwi czy materiały chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem oraz zapełnia zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Przy takim typie transportu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu stosuje się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Kontenery niektórych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowegogłównie przy przewozie ładunków płynnych i towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też transportować drobnicę w paczkachskrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotkasłuży do przewozu ładunków w postaci płynu i kawałkowychmożna rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe ładunkiładunki, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Końskie, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Büchlberg, Niemcy

Termin elastyczny