(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-07-24 18:12

płyty meblowe

(Nr 3007496)
płyty meblowe

Długość [m]:

240

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 828.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu ładunków jest uzależniony od rozmiaru towaru, daty transportu oraz odcinka pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

    Transport towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią podstawę, na której układa się mniejsze przedmioty lub opakowania. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej transportuje się meble, paczki, towary budowlane (np., terakota, kamień itd.), okna czy produkty chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który musi być przewożony samochodem ciężarowym i zapełnia tylko część przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do takiego rodzaju przewozu korzysta się z różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Transport pewnych towarów wymaga użycia kontenera – szczególnie przy przewozie towarów w postaci płynu oraz towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować drobnicę w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – służy do przewozu ładunków w postaci płynu i sypkich – bez problemu można poznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe towary – ładunki, które nie zaliczają się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Świnoujście, Polska

Od 24 lip 2018 do 26 lip 2018

Adres i termin dostawy

Stalowa Wola, Polska

Termin elastyczny