(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-10-28 23:32

Płyty PP 150x300 cm (Nr 2121060)

Długość [m]:

300

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

40.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 375.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna dostatecznie dobrze zabezpieczyć maszynę, aby ustrzec się zniszczeń, rys oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport maszyn i sprzętu należą frezarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu

    Cena przewozu urządzeń i sprzętu będzie związana zazwyczaj od gabarytu jak i wagi maszyny, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Nierzadko przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania należytych zaświadczeń oraz dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W obrębie kraju średnia cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z wydatkiem blisko 1,02 zł/km.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu poza teren Polski

    Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy i Anglia. Średni koszt transportu urządzeń i sprzętu za 1 kilometr na trasie Polska – Wielka Brytania wynosi 0,70 złotych. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do Anglii zapłacimy niecałe 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn płacimy niecałe 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wojkowice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna

Termin elastyczny