(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-30 10:57

Podkłady betonowe kolejowe

(Nr 2334436)
Podkłady betonowe kolejowe

Długość [m]:

2.6

Szerokość [m]:

0.35

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

6000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 52.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu pozostałych ładunków jest zależny od wielkości ładunku, terminu transportu oraz dystansu pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Przewóz ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią podstawę, na której rozkłada się niewielkie przedmioty lub opakowania. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na paletach najczęściej transportuje się meble, szkło, materiały budowlane (na przykład farby, kamień itd.), okna czy towary chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport ładunku, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem i zajmuje jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Przy takim typie transportu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu transportu korzysta się z różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych towarów wymaga użycia pojemnika metalowego – szczególnie przy przewozie towarów w postaci płynu i towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też przewozić drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – służy do przewozu ładunków w postaci płynu i kawałkowych – można rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe towary – ładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Lubno, 78-600, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mirosław, 64-850, Polska

Termin elastyczny