(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-01-02 14:11

Podłoga od trabanta

(Nr 1561841)

Waga w kg:

40.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Podłoga tak jak na zdjęciu

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 390.00 km

Informacje dodatkowe:

Paczkę należy odebrać oraz opłacić i przywieźć do Bydgoszczy. Pieniądze na zapłatę wpłacę na konto.

Oferty od Przewoźników (0)

260 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2017, 13:05

Załadunek możliwy w terminach:

2017-01-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 260 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt przewozu różnych towarów jest uzależniony od wielkości towaru, daty przewozu jak również od odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią podstawę, na której można układać niewielkie rzeczy lub opakowania. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często transportuje się artykuły spożywcze, szkło, artykuły budowlane (np., farby, kamień itd.), okna jak również materiały chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić samochodem - Tirem i zapełnia tylko fragment przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie przewozu korzysta się z różnego rodzaju ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych towarów może wymagać pojemnika metalowego – przede wszystkim przy przewozie towarów płynnych oraz ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także transportować drobnicę w paczkach – workach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i sypkich – bez problemu można poznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

    Inne ładunki – towary, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Chocianowice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny