(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-11-20 17:26

Podnośnik koszowy

(Nr 2167680)

Długość [m]:

7000

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

3.05

Waga w kg (łączna):

3500.00

Dystans: 1154.00 km

Informacje dodatkowe:

Samochód pali i jeździ na własnych kołach

Oferty od Przewoźników (0)

5790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-11-2017, 08:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-11-26

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do pojazdów budowlanych należą na przykład:

pojazdy do robót ziemnych (spycharki, zgniatarki),maszyny do robót drogowych na przykład rozściełacze do asfaltu,urządzenia do robót palowych (zestawy palownicze, młoty kafarowe),pojazdy do hydromechanizacji (wodomiatacze, pompy),maszyny do przeróbki kruszyw,urządzenia do robót zbrojarskich,maszyny do przeróbki i transportu masy betonowej (betoniarki i środki przewozu masy betonowej),urządzenia do transportu samochodowego (różnego rodzaju ciągniki i pojazdy ciężarowe),maszyny zmechanizowane,maszyny pomocnicze (zawiesia, czy inne szalunki),pojazdy do transportu bliskiego (dźwignice i ładowarki przenośnikowe). Transport urządzeń drogowych to transport ponadgabarytowy, co równa się temu, że przewoźnik powinien posiadać stosowne upoważnienia i rozporządzać odpowiednim sprzętem. Do przewozu urządzeń drogowych zwykle stosuje się sporawą naczepę – tele lub triefbetty.

Koszt przewozu maszyn budowlanych

    Koszt przewozu pojazdów budowlanych zależy głównie od wielkości, ciężaru i stanu maszyny, a ponadto od odległości pomiędzy strefą załadunku, a miejscem rozładunku. Dodatkowo ważnym czynnikiem wpływającym na cenę jest jego termin przewozu. Na przykład, transport wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 PLN.

Adres i termin nadania

Pawła, San Cesario Sul Panaro, 41057, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pawła, Ruda Śląska, 41-703, Polska

Termin elastyczny