(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Podnośnik parkingowy (Nr 4561641)

Długość [m]:

3.10

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

25

Waga w kg (łączna):

1200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 516.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn jak i różnego sprzętu wymaga praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna dostatecznie dobrze ochronić sprzęt, żeby uniknąć różnego rodzaju awarii, zadrapań jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu należą frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Cena transportu maszyn i sprzętu

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie zależna głównie od wymiarów i wagi maszyny, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do punktu rozładunku. Zazwyczaj przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania właściwych certyfikatów jak również specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu za granicą

Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy i Anglia. Średni koszt transportu maszyn i sprzętu na 1 kilometr przy trasie nasz kraj – Wielka Brytania kosztuje 0,70 zł. Przykładowo, przewóz spawarki do Anglii zapłacimy średnio 0,23 zł za kilometr. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń poniesiemy koszt prawie 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka zapłacimy średnio 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.