(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-04-27 09:31

podstawa metalowa do stolu 125x60 wys 73cm

(Nr 2636904)
podstawa metalowa do stolu 125x60 wys 73cm

Długość [m]:

125

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

73

Waga w kg (łączna):

35.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 546.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam.Rama wieksza wymiary j/w i do tego sa dwie male obromówki 50cm/60cm.Paczka dostępna będzie od 02.05.2018 dostawa nie jest ustalona na kąkretny dzień.

Oferty od Przewoźników (0)

590 zł

ID firmy: 738704
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-04-2018, 19:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-12 do 2018-05-14

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-05-06, 18:23

Opis oferty:

Witam, transport bezpośrednio bez przeladunkow kurierow itp pomoc kierowcy, ubezpieczenie, list, rachunek.Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 590 zł

Wiadomości:

600 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-04-2018, 23:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-04-30 do 2018-05-14

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, ponieważ nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia i potrzeby kupna nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, podczas gdy przewozimy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, na przykład wilgotną gąbką. Później warto przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, albowiem części mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład łóżko może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później należycie osłonić. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając specjalnie uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy doskonale utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy zlokalizować dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu pakunków, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Jelenia Góra, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Krosno, Polska

Termin elastyczny