(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-22 21:31

Poduełko ok 30 kg

(Nr 2406612)
Poduełko ok 30 kg

Długość [m]:

55

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1990.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej rozmiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Bardzo delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania pakunku?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Łódź, 93-208, Polska

Od 2 mar 2018 do 5 mar 2018

Adres i termin dostawy

Trondheim, Norwegia

Od 10 mar 2018 do 12 mar 2018