(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-07-23 18:36

Podwozie przyczepy

(Nr 3002324)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

200.00

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 553.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna kompetentnie ochronić urządzenie, żeby uniknąć uszkodzeń, otarć jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Cena przewozu maszyn i sprzętu

    Cena transportu maszyn lub sprzętu jest zależna zazwyczaj od gabarytu i wagi przedmiotu oraz od odległości od miejsca załadunku do obszaru rozładunku. Na co dzień przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych koncesji jak i profesjonalnej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z wydatkiem około 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu na obczyznę

    Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Śr. koszt przewozu maszyn i sprzętu na jeden kilometr na trasie nasz kraj – Anglia jest wydatkiem około 0,70 PLN. Przykładowo, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii zapłacimy średnio 0,23 zł za kilometr. Natomiast na trasie Polska – Niemcy za przewóz maszyn będzie kosztował niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka będzie wynosił około 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Nowodworze, 33-112, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny