(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2018-02-26 15:45

PODWOZIE PRZYCZEPY BDF

(Nr 2417536)

Długość [m]:

7.5

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

3400.00

Dystans: 1043.00 km

Transport przyczep

    W ustaleniu kosztu transportu przyczepy, największe znaczenie mają gabaryty, waga, czas konieczny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a również termin realizacji przewozu. Podanie dokładnych wymiarów przyczepy umożliwi przewoźnikowi na dokładne oszacowanie kosztów. Ważność ma również to, czy przyczepa jest poruszająca się (posiada nieuszkodzone koła). Pośród przewożonych przyczep można znaleźć przyczepy gastronomiczne, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

    Przykładowo, za przewóz naczepki do przewozu motocykli na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) kosztował niecałe 640 PLN (co pozwoliło na zaoszczędzenie niemal 463 złotych w zestawieniu do stawek rynkowych). Za przewóz przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic cena wyniosła orientacyjnie 450 złotych (co umożliwiło zaoszczędzenie blisko 326 złotych w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-Warszawa (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł niecałe 300 złotych.

    Czynnikami, mającymi wpływ na cenę przewozu naczepy kempingowej są takie same jak przy przewozie innych naczep czyli: trasa, gabaryty, waga i sprawność naczepy. W ,momencie jeśli przewoźnicy rozważają przyczepę jako doładunek, wtedy cena przewozu bywa niższa.

Adres i termin nadania

Vechta, 49377, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Czarnogłów, 05-307, Polska

Termin elastyczny