(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Podwozie przyczepy kempingowej o lacznej dlugosci 7,5 m (Nr 5861843)

Podwozie przyczepy kempingowej o lacznej dlugosci 7,5 m

Długość [m]:

7.5

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

400

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 987.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Rhens

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Darłówko

Termin elastyczny


Transport przyczep

W wycenie przewozu naczepy, największe znaczenie mają gabaryty, waga, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a także data realizacji przewozu. Podanie dokładnych wymiarów przyczepy umożliwi firmie transportowej na dokładną wycenę. Znaczenie ma również to, czy naczepa jest poruszająca się (ma nieuszkodzone koła). Wśród transportowanych przyczep można znaleźć przyczepy kempingowe, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Np., za transport przyczepki do transportu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) cena wyniosła orientacyjnie 640 PLN (co pozwoliło na zaoszczędzenie pawie 463 PLN w porównaniu do stawek rynkowych). Za transport naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował w przybliżeniu 450 PLN (co umożliwiło oszczędność niemal 326 PLN w porównaniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na odcinku Knurów-miasto stołeczne (330 km) koszt przewozu wyniósł niecałe 300 PLN.

Czynnikami, mającymi wpływ na cenę transportu przyczepy kempingowej są podobne jak przy przewozie innych naczep czyli: długość trasy, wymiary, waga i uszkodzenia przyczepy. W ,momencie jeżeli firmy przewozowe rozważają naczepę jako doładunek, wtedy cena transportu może być mniejsza.