(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-02-22 22:36

Pojemnik nierdzewne 30 sztuk po 80 kg kazdy

(Nr 2406764)
Pojemnik nierdzewne 30 sztuk po 80 kg kazdy

Długość [m]:

1.4

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

80.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 931.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować parę głównych punktów.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe zdolne podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku małych paczek czy też produktów sypkich, opłaca się uściślić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do transportu wystarczy nieosłonięta naczepa. Jeśli zamierzamy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione użycie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie właściwych certyfikatów, jak także w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po zdefiniowaniu swoich wymagań, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorakich ładunków, a duża konkurencja umożliwia otrzymanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Bielsko-Biała, 64-735, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Fladder 37, Diepholz, 49356, Niemcy

Termin elastyczny