(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-05-26 13:15

Pojemniki

(Nr 2752820)
Pojemniki

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

3000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1580.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

12600 zł

ID firmy: 2851
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-05-2018, 14:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-11 do 2018-06-14

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2018-06-10, 14:47

Za wysoka cena.

Opis oferty:

naczepa

Cena (zawiera VAT): 12600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pełna ciężarówka

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w szczególności zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego transportu zdiagnozować kilka zasadniczych spraw.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Gdy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które zdołają dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, opłaca się określić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do transportu starczy nieosłonięta przyczepa. Jeśli potrzebujemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie odpowiednich papierów, w dodatku w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po dookreśleniu swoich wymogów, bezproblemowo można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorakich towarów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia otrzymanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Niepołomice, 32-005, Polska

11 cze 2018

Adres i termin dostawy

Fredrikstad, Norwegia

Termin elastyczny