(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-28 13:35

pol

(Nr 1991603)
pol

Długość [m]:

5000

Szerokość [m]:

3000

Wysokość [m]:

2000

Waga w kg:

800.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Szukamy transpotru z winda lub z widlakiem czy malym dzwigiem na aucie do roladunku okien umieszczonych na paletach i opakowanych streczem. Regularne kursy

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 754.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 19:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-09-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie części płaszczyzny ładunkowej pojazdu ciężarowego. Gdy posiadamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie wymaga wykorzystania całej przestrzeni, wtedy użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 

    Do ciężarówek używanych w przewozie LTL zalicza się wozy, których ciężar przewyższa 3,5 t. i inne pojazdy spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka i furgon. Typ ciężarówki powinien być dopasowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, kluczowejego parametry – ciężar i wielkość. Wypada także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, powinno się opisać ładunek. Istotna bywa również informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy na przykład załadunek i wyładunek. Ważnym elementem może być także czas wykonania usługi.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to z reguły palety, narzędzia, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy, żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Świebodzin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Powiat Monachium, Niemcy

Termin elastyczny