(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-28 13:35

pol

(Nr 1991603)
pol

Długość [m]:

5000

Szerokość [m]:

3000

Wysokość [m]:

2000

Waga w kg (łączna):

800.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Szukamy transpotru z winda lub z widlakiem czy malym dzwigiem na aucie do roladunku okien umieszczonych na paletach i opakowanych streczem. Regularne kursy

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 754.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 19:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-09-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie fragmentu przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przewiezienia niewielki towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje wykorzystania całej płaszczyzny, wtedy użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 


Do ciężarówek używanych w transporcie LTL zalicza się pojazdy, których ciężar przekracza 3,5 tony i inne samochody spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka oraz furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i gabaryty. Powinno się również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, warto opisać paczkę. Ważna bywa również informacja w kwestii usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy również załadunek oraz rozładunek. Kluczowy może być również termin zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to często palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Świebodzin, 66-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Taufkirchen, 82024, Niemcy

Termin elastyczny