(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-28 13:35

pol

(Nr 1991603)
pol

Długość [m]:

5000

Szerokość [m]:

3000

Wysokość [m]:

2000

Waga w kg:

800.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Szukamy transpotru z winda lub z widlakiem czy malym dzwigiem na aucie do roladunku okien umieszczonych na paletach i opakowanych streczem. Regularne kursy

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 754.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 19:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-09-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przewiezienia mały ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zagospodarowania całej płaszczyzny, wówczas wybranie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 

    Do ciężarówek używanych w transporcie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przewyższa 3,5 tony oraz inne samochody spełniające wymogi ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki w wersji: firanka oraz furgon. Gatunek samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i gabaryty. Należy również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać paczkę. Kluczowa bywa także informacja na temat usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy również załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną może być również termin zrealizowania transportu.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Świebodzin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Powiat Monachium, Niemcy

Termin elastyczny