pół busa (Nr 6464299)

pół busa

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 2000.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Liverpool

27 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę kartonów, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie naszego mienia.