(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Polaris trailblazer 250 (Nr 4943230)

Marka i model:

Polaris trailblazer 250

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

210.00

Budżet zlecenia [€]:

190

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Hauts-De-France, Corbeil-Cerf

Od 28 wrz 2019 do 29 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Twickenham

Od 28 wrz 2019 do 19 paź 2019


Transport quada

Quady zazwyczaj są to drogie pojazdy i z tego powodu należy je naprawdę ostrożnie przewozić. Głównym parametrem jest dobre osłonięcie quada przed zarysowaniem w trakcie przewozu.

Quady z reguły przewozi się przyczepą, ale można także ciężarówką lub większym autem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie zalecamy, gdyż w czasie transportu można zarysować zarówno quada jak i samochód osobowy).

W momencie, kiedy transportujemy quada na naczepie, ważne jest aby unieruchomić go korzystając z czterech pasów mocujących. Kupując pasy mocujące trzeba pamiętać, żeby nie były zakończone niezamkniętym hakiem, gdyż podczas przewozu zdarzają się różnego rodzaju drgania i taka taśma może naturalnie się wypiąć. Pasy mocujące wykonane są z odpornego surowca, jednak w trakcie przewozu, należy zwrócić szczególną uwagę, żeby pasy nie dotykały o żadne kanciaste elementy, dlatego, że mogą się przedziurawić i porwać.

Kiedy transportujemy quad przy pomocy auta dostawczego, również trzeba ładunek unieruchomić. Najbezpieczniej jest wykonać to za pomocą pasów mocujących i dodatkowo dołożyć obijaki w taki sposób, aby i quad i auto dostawcze nie uszkodziły się w trakcie transportu. W momencie transportu quada za pomocą innego pojazdu, powinno się pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Warto to zrobić, albowiem w trakcie przewozu paliwo albo inne substancje mogą się wylać oraz wybrudzić auto od wewnątrz. Takie okoliczności także obniżą komfort jazdy samego przewoźnika.

Jeżeli zamawiamy przewóz quada przez firmę transportową, należy przekonać się czy ma odpowiedni sprzęt do załadunku i rozładunku.

Koszt przewozu quada zwykle zależy od trasy którą ma do pokonania samochód. Kiedy chcemy poznać realną cenę przewozu quada, możemy opublikować zlecenie transportu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, gdzie znajduje się tysiące przewoźników, którzy specjalizują się w takich transportach.