(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2018-05-24 11:13

Polonez

(Nr 2744464)

Marka i model:

Polonez

Waga w kg (łączna):

1500.00

Dystans: 255.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta uwidacznia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Trzeba pamiętać również, że rzeczywista masa przyczepy nie może przewyższać właściwej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Drzycim, 86-140, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Czosnów, Polska

Termin elastyczny