(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-04 20:22

POLSKA

(Nr 2256441)
POLSKA

Długość [m]:

110

Szerokość [m]:

25

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 187.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, warto opublikować darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem można zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do zapakowania paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Zdzieszulice Górne, 97-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Aleja Prymasa Tysiąclecia 81A/13, Warszawa, 01-242, Polska

Termin elastyczny