(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-10-27 19:42

pomeranian

(Nr 2119401)
pomeranian

Waga w kg (łączna):

2.00

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 1292.00 km

Informacje dodatkowe:

Maly pies, dokumenty

Oferty od Przewoźników (0)

750 zł

ID firmy: 5791
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-10-2017, 16:09

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-11-02, 16:08

Za wysoka cena.

Opis oferty:

mam hodowlę Papillonów, wozimy psy po europie

Cena (zawiera VAT): 750 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli chcemy zlecić transport zwierzaka, dla przewoźników ważna będzie jego odmiana, waga i dokładny opis zwierzaka. Transportowane zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie może być w takim razie chore ani ranne. Jeśli planujemy przetransportować kota, psa lub królika trzeba zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę oraz wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych przypadkach, szczepienie zyskuje ważność w ten sam dzień, w którym zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wczepić mikroczip.

Papiery potrzebne przy transporcie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny posiadać paszport wystawiony przez weterynarza. Spis lekarzy uprawnionych do wystawiania paszportów można znaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania takiego dokumentu to 51 zł.

    Obok paszportu wymagane są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Wymagane są również takie dane jak data i trasa przejazdu oraz spodziewany czas transportu. Spis firm transportowych uprawnionych do transportu zwierząt można zobaczyć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować samochodem, jeśli mamy należyty transporter. Do transportu zwierząt warto stosować różnego rodzaju kontenerów, torb i mat ochronnych. Przy szukaniu transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

1 lis 2017

Adres i termin dostawy

Lebbeke, 9280, Belgia

Termin elastyczny