(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-09-04 11:53

Pomosty hydrauliczne o rozmiarze 2 x 2,5 m piętrowane, razem 2,75 wysokości

(Nr 2006783)
Pomosty hydrauliczne o rozmiarze 2 x 2,5 m piętrowane, razem 2,75 wysokości

Długość [m]:

13,2

Szerokość [m]:

2,46

Wysokość [m]:

2,75

Waga w kg (łączna):

8000.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

7000

Dystans: 1221.00 km

Informacje dodatkowe:

9 pomostów 2 x 2,5 x 0,7 m, wysokość całkowita 2,75 m, rozładunek max. 8.09.2017 r. Razem ok. 5-8 ton - potrzebny regularnie 4 razy w miesiącu albo jednorazowo.

Oferty od Przewoźników (0)

8980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 21:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 8980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport of machinery and industrial equipment

    Przewóz urządzeń przemysłowych jest pojęciem wysoce ogólnym i całkiem złożonym do realizacji. Wynika to najczęściej z wielkości i ciężaru owych urządzeń, które w zależności od przeznaczenia istotnie się różnią, a potrafią osiągać szczególnie wielkie parametry. Do ich przewiezienia zwykle są niezbędne specjalne ciężarówki przystosowane do transportu ładunków przekraczających standardową wielkość. W sytuacji takich transportów zdarza się, że potrzebne jest zezwolenie na przejazd. Można skonsultować się w tej kwestii z wybraną firmą przewozową, żeby nie dopuścić do zarekwirowania sprzętu w trakcie jazdy przez policję. W momencie, gdy prowadzimy poszukiwania tego rodzaju transportu, dobrą praktyką jest skorzystać z giełdy transportowej, takiej jak Clicktrans. Dzięki giełdzie, do twojego zlecenia transportu ma wgląd bardzo dużo różnych przewoźników mających wszelkiego rodzaju wozy, a poprzez system licytowania zleceń, udaje się uzyskać bardzo korzystną stawkę za transport. W przypadku przewozu urządzeń za granicę, do UK lub Niemiec, koszt takiej usługi to niecałe 1,28 zł/km. Jako że maszyny takie jak kombajny, transformatory czy inne pojazdy rolnicze i budowlane, są przedmiotami drogimi, lepiej więc wybierać przewoźników, którzy posiadają wykupioną polisę ubezpieczeniową dotyczącą transportowanego ładunku.

Adres i termin nadania

Koronowo, Polska

Od 4 wrz 2017 do 6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Järvenpää, Finlandia

8 wrz 2017