(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-09-04 11:53

Pomosty hydrauliczne o rozmiarze 2 x 2,5 m piętrowane, razem 2,75 wysokości

(Nr 2006783)
Pomosty hydrauliczne o rozmiarze 2 x 2,5 m piętrowane, razem 2,75 wysokości

Długość [m]:

13,2

Szerokość [m]:

2,46

Wysokość [m]:

2,75

Waga w kg:

8000.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

7000

Dystans: 1221.00 km

Informacje dodatkowe:

9 pomostów 2 x 2,5 x 0,7 m, wysokość całkowita 2,75 m, rozładunek max. 8.09.2017 r. Razem ok. 5-8 ton - potrzebny regularnie 4 razy w miesiącu albo jednorazowo.

Oferty od Przewoźników (0)

8980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 21:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 8980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i urządzeń przemysłowych

    Przewóz maszyn przemysłowych jest terminem wysoce ogólnym i całkiem skomplikowanym przy realizacji. Wynika to przede wszystkim z gabarytów oraz wagi takich urządzeń, które w zależności od zastosowania mocno się różnią, a są w stanie osiągać wysoce znaczne rozmiary. Do ich transportowania niejednokrotniewskazane specjalne wozy dopasowane do przewozu towarów ponad przeciętne wymiary. W przypadku takich przewozów zdarza się, że obowiązkowe będzie pozwolenie na przejazd. Przyda się skonsultować się w tej kwestii z wyszukaną firmą przewozową, aby uniknąć zatrzymania sprzętu w trakcie jazdy przez stróże prawa. W przypadku, kiedy szukamy tego typu przewozu, warto skorzystać z giełdy transportowej, takiej jak Clicktrans. Dzięki giełdzie, do twojego zlecenia przewozu posiada wgląd bardzo sporo różnych firm mających wszelkiego rodzaju ciężarówki, a poprzez system licytowania ofert, można uzyskać wysoce okazjonalną cenę za transport. W wypadku transportu urządzeń za granicę, do UK czy Niemiec, koszt takiego zlecenia to blisko 1,28 złotych za kilometr. Jako że maszyny takie jak traktory, silosy czy inne pojazdy rolnicze i budowlane, bywają towarami dużej wartości, warto wybierać przewoźników, którzy mają nabytą polisę ubezpieczeniową dotyczącą transportowanego ładunku.

Adres i termin nadania

Koronowo, Polska

Od 4 wrz 2017 do 6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Järvenpää, Finlandia

8 wrz 2017