(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

pompa x 4 (Nr 7542924)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
pompa
120 x 80 x 50 cm
64 kg
4
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Łączna waga:
256 kg
Dystans
1238 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Belgia, Vlaanderen, Ravels

Od 5 mar 2021 do 9 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Elbląg

Od 6 mar 2021 do 10 mar 2021


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń jak i różnego sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który powinien dostatecznie dobrze ochronić urządzenie, aby uniknąć zniszczeń, rys i wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport maszyn i sprzętu należą spawarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie zależna zazwyczaj od gabarytu i ciężaru maszyny oraz od trasy czyli od punktu załadunku do punktu wyładunku. Nierzadko transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania przepisowych koncesji jak i specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W obrębie kraju śr. cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z ceną prawie 1,02 zł/km.

Koszt transportu maszyn i sprzętu poza teren Polski

Popularnymi kierunkami w zagranicznym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy i UK. Śr. koszt przewozu urządzeń lub sprzętu na 1 kilometr na trasie nasz kraj – Anglia jest wydatkiem około 0,70 złotych. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii zapłacimy średnio 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku Polska – Niemcy za przewóz urządzeń wydamy blisko 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka cena wynosi około 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.