(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2017-06-04 17:15

ponton

(Nr 1826836)
ponton

Długość [m]:

1,2

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

0,8

Waga w kg:

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1225.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia ponton wraz z silnikiem i osprzętem. będzie zapakowany w skrzyni drewnianej. o wymiarach 1,2*0,8*0,8m.

Oferty od Przewoźników (0)

1155 zł

ID firmy: 39673
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 07:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1155 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy jedynie łopat czy węży ogrodowych. Myśląc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport kosiarek, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też transport ław, fontann. Są to przede wszystkim spore urządzenia i są stosunkowo ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować w gruncie rzeczy każdym rodzajem auta. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy zwykle nie jest zapakowany w pudłach, z tej przyczyny trzeba go właściwie zabezpieczyć. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie ruszał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził pozostałych sprzętów przewożonych w samochodzie, czy też nie zniszczył samego auta transportującego.

Jeżeli nasz sprzęt ogrodowy jest odpowiednio duży, że nie damy radę samodzielnie go przewieźć, wówczas warto udać się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się setki przewoźników. Aby zamówić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, wymiary sprzętu, ciężar, jak również liczbę rzeczy którą planujemy przetransportować. Czym dokładniej przedstawimy naszą przesyłkę tym firmy przewozowe z większą dokładnością wycenią cenę przewozu. Koszt przewozu sprzętu ogrodowego w głównej mierze zależy od trasy oraz gabarytów paczki. Najczęściej po wystawieniu zlecenia w serwisie, należy zaczekać kilka chwil, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Warto wstrzymać się chodź dzień, aby zgromadzić jak najwięcej wycen od firm przewozowych. Wówczas pozostaje tylko wyselekcjonować zlecenie najkorzystniejszego przewozu sprzętu ogrodowego według nas.

Adres i termin nadania

Kopenhaga, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Przysietnica, Polska

Termin elastyczny