(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-06-02 12:04

porcelana

(Nr 1824540)
porcelana

Budżet zlecenia [zł]:

8400

Dystans: 2960.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

12980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 12:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 12980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie towarów różnego gatunku – tworzą bazę, na której nietrudno daje radę przewieźć małe pakunki i przedmioty. Transport na paletach to zazwyczaj wybierana metoda przewozu dużej ilości towarów. Dzięki paletom często transportuje się towary przekraczające 70 kg – bramki stalowe, skrzynki, artykuły budowlane, itp. Aby dobrze oszacować koszt przewozu ładunku na paletach, warto posłużyć się portalem Clicktrans.pl, a uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie paletowym. Przy szacowaniu kosztów transportu najważniejsze znaczenie ma ilość palet, waga towaru i typ przewożonych rzeczy. Przesyłki znajdujące się na paletach podnoszone są dzięki wózkom widłowym.

Europalety i pozostałe rodzaje palet

    Przy przewozie paletowym przoduje europaleta, opisywana także jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Typowa Europaleta posiada rozmiary 800x1200x150 milimetrów i jest wykonana z drewna. W przewozie przemysłowym używa się również palet „angielek” o formacie 1200x1200x144 milimetrów. Palety przekazane do przewozu w pojemnikach metalowych posiadają rozmiary 1135x1133 milimetrów. W przemyśle chemicznym stosuje się za to palety spełniające normy CP. Palety drewniane w ostatnich latach zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które posiadają okres przydatności przez10-15 lat.

Cena transportu palet w Polsce
    Średnia cena netto transportu palet  w obrębie kraju kosztuje 187,8 zł, a to wynosi 57 groszy za km.

Koszt transportu palet w Europie

    Przewóz palet za granicą to przeciętny koszt 581 złotych i to wychodzi 46 groszy na km.

Adres i termin nadania

Alicante/Alacant, Hiszpania

12 cze 2017

Adres i termin dostawy

Tarnobrzeg, Polska

Termin elastyczny