(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-27 18:50

Porche Cayenne (Nr 2639160)

Porche Cayenne

Marka i model:

Porche Cayenne

Waga w kg (łączna):

2700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 5103.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się najczęściej, jak nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte 4 linami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Trzeba pamiętać również, że faktyczna masa przyczepy nie może przerastać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

دبي, 35114, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Durrës, Albania

Termin elastyczny