(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-30 21:51

Porche Cayenne

(Nr 2648536)
Porche Cayenne

Marka i model:

Porche Cayenne

Waga w kg (łączna):

2700.00

Dystans: 1950.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu pojawia się niekiedy, kiedy kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody przewożenia auta

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć 4 taśmami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał miejsca podczas transportu. Wypada nie zapominać również, iż właściwa masa naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Bruksela, 1000, Belgia

Od 1 maj 2018 do 15 maj 2018

Adres i termin dostawy

Ryga, Łotwa

Termin elastyczny