Porsche 911 (Nr 6965534)

Porsche 911
Waga
Sztuk
Porsche 911 991 [restyling] (2015 - 2020) GT3 Coupe 2-Doors
Długość
454 cm
Szerokość
188 cm
Wysokość
129 cm
ok.
1462 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
1462 kg
Dystans
2131 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Swindon, Swindon

Od 29 mar 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Portugalia, Norte, Vila Nova De Famalicão

Od 30 kwi 2021 do 30 maj 2021


Transport samochodu

Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się najczęściej, jeżeli zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Włoch. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować wóz?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody przewożenia wozu

Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Trzeba nie zapominać także, że właściwa waga przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Formalności

Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.