(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Porsche 911 x 8 (Nr 7011983)

Porsche 911 x 8
Waga
Sztuk
Porsche 911 997 (2004 - 2010) GT3 Coupe 2-Doors
Długość
446 cm
Szerokość
185 cm
Wysokość
128 cm
ok.
1385 kg
8
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
11080 kg
Dystans
1370 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Belgia, Region Stołeczny Brukseli, Bruksela

Od 5 kwi 2021 do 7 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Catalunya, Aire-Sol

Od 7 kwi 2021 do 9 kwi 2021


Transport samochodu

Zapotrzebowanie przewozu samochodu uwidacznia się niekiedy, jeśli nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia auta

Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Wypada pamiętać także, że rzeczywista masa przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.