(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-18 14:12

Porsche 928

(Nr 2163414)
Porsche 928

Marka i model:

Porsche 928

Waga w kg (łączna):

1800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1757.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się często, jeżeli nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z UK. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Powinno się nie zapominać także, iż właściwa masa naczepy nie może przerastać faktycznej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Blackpool, FY1 6LJ, Wielka Brytania

Od 20 lis 2017 do 26 lis 2017

Adres i termin dostawy

Swarzędz, 62-020, Polska

Od 20 lis 2017 do 26 lis 2017