(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-01 14:03

Porsche cayenne

(Nr 2001731)
Porsche cayenne

Marka i model:

Porsche Cayenne

Waga w kg (łączna):

2.43

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2157.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1600 €

ID firmy: 10913
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-09-2017, 21:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-14 do 2017-09-16

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1600 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się najczęściej, jeżeli nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Francji. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Trzeba pamiętać również, iż rzeczywista masa przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Brühl, Niemcy

Od 8 wrz 2017 do 15 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Albolote, Hiszpania

Od 8 wrz 2017 do 29 wrz 2017