(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-27 00:09

Porsche Cayenne transport to spain

(Nr 2419216)
Porsche Cayenne transport to spain

Marka i model:

Porsche Cayenne

Waga w kg (łączna):

2200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2362.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu uwidacznia się najczęściej, jeśli nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Powinno się pamiętać także, iż rzeczywista waga przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Haltern am See, 45721, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Malaga, Hiszpania

Termin elastyczny