(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-25 20:38

Porsche Cayman

(Nr 1922425)
Porsche Cayman

Marka i model:

Porsche Cayman

Waga w kg (łączna):

1300.00

Dystans: 2067.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się często, jeśli nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Powinno się pamiętać również, iż właściwa waga przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie na terenie UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Sheffield, Wielka Brytania

Od 26 lip 2017 do 31 lip 2017

Adres i termin dostawy

Lubartów, Polska

Od 1 sie 2017 do 6 sie 2017