(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-25 20:38

Porsche Cayman

(Nr 1922425)
Porsche Cayman

Marka i model:

Porsche Cayman

Waga w kg:

1300.00

Dystans: 2067.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się nierzadko, jeśli zakupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła wozu należy przypiąć 4 pasami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca podczas transportu. Wypada pamiętać także, właściwa masa naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Sheffield, Wielka Brytania

Od 26 lip 2017 do 31 lip 2017

Adres i termin dostawy

21-100 Lubartów, Polska

Od 1 sie 2017 do 6 sie 2017