(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-28 11:30

Poszukiwana firma transportowa !

(Nr 1462322)
Poszukiwana firma transportowa !

Długość [m]:

220

Szerokość [m]:

160

Wysokość [m]:

100

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

30

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 21.60 km

Informacje dodatkowe:

Witam, Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży meblowej. Nawiążemy długofalową współpracę z firmą transportową, która zajmie się doręczeniem przesyłek wielkogabarytowych do Naszych klientów. Od naszego Partnera z, którym nawiążemy współpracę oczekujemy dostarczenia zamówień pod wskazane miejsce wraz z usługą wniesienia oraz ewentualnym złożeniem/montażem, jeśli towar wymagałby takiej konieczności. Proponowana stawka za odbiór łóżka z placówki + montaż to 150 zł netto – rozliczenie na podstawie FV. Łóżka w 80% składają się z 4 elementów, ich montaż nie zajmuje dłużej niż 30 minut. Termin na realizację zlecenia to 2 tygodnie od daty zgłoszenia. W miesiącu ok 30-40 zamówień. Głównym obszarem działania jest Nowy Sącz i okolice w obrębie około 50km. W ogłoszeniu podane przykładowe wymiary i trasa. Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Przewóz palet


Palety służą do transportu ładunków różnego rodzajustanowią bazę, na której nietrudno daje radę przetransportować nieduże pakunki i przedmioty. Przewóz na paletach to przeważnie wybierana metoda przewozu cięższych ładunków. Za pomocą palet głównie transportuje się paczki przekraczające 70 kg – bramki żeliwne, skrzynki, materiały budowlane, itp. Aby dobrze wycenić transport ładunku na paletach, można posłużyć się portalem Clicktrans.pl, a dostaniemy wyceny od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie paletowym. W wycenie przewozu podstawowe znaczenie miewa liczba palet, waga ładunku oraz typ transportowanych przedmiotów. Ładunki znajdujące się na paletach podnoszoneza pomocą wózka widłowego.


Europalety i pozostałe rodzaje palet


Przy transporcie na paletach przoduje europaleta, określana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Klasyczna Europaleta ma rozmiary 800x1200x150 milimetrów i jest zrobiona z drewna. W transporcie przemysłowym wykorzystuje się także palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 mm. Palety dedykowane do przewozu w kontenerach mają wymiary 1135x1133 milimetrów. Przy przemyśle chemicznym używa się natomiast palety spełniające normy CP. Palety zrobione z drewna w ostatnich latach zastępowane są paletami zrobionymi z plastyku, które nadają się do użytku przez przez10-15 lat.


Cena przewozu palet w kraju
Średnia cena netto transportu palet  w Polsce wynosi 187,8 złotych, a to wychodzi 57 gr na kilometr.


Ceny przewozu palet na trasach międzynarodowych


Transport palet za granicą to przeciętny koszt 581 złotych i to wychodzi 46 gr. na km.


Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Nowy Sącz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Grybów

Termin elastyczny