(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-28 11:31

Poszukiwana firma transportowa !

(Nr 1462342)
Poszukiwana firma transportowa !

Długość [m]:

220

Szerokość [m]:

160

Wysokość [m]:

100

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

60

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 21.30 km

Informacje dodatkowe:

Witam, Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży meblowej. Nawiążemy długofalową współpracę z firmą transportową, która zajmie się doręczeniem przesyłek wielkogabarytowych do Naszych klientów. Od naszego Partnera z, którym nawiążemy współpracę oczekujemy dostarczenia zamówień pod wskazane miejsce wraz z usługą wniesienia oraz ewentualnym złożeniem/montażem, jeśli towar wymagałby takiej konieczności. Proponowana stawka za odbiór łóżka z placówki + montaż to 150 zł netto – rozliczenie na podstawie FV. Łóżka w 80% składają się z 4 elementów, ich montaż nie zajmuje dłużej niż 30 minut. Termin na realizację zlecenia to 2 tygodnie od daty zgłoszenia. W miesiącu ok 50-60 zamówień. Głównym obszarem działania są Katowice i okolice w obrębie około 50km. W ogłoszeniu podane przykładowe wymiary i trasa. Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu.

Oferty od Przewoźników (0)

10 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 17:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-24

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-31, 23:59

Opis oferty:

Witam Podana cena to koszt kontaktu. Pokryję ją sam. Podane przez Państwa założenia wymagają rozmowy osobistej. Zapraszam do akceptacji i kontakty bezpośredniego. Dziękuję i pozdrawiam.

Cena (zawiera VAT): 10 zł

Wiadomości:

70 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-12-2016, 22:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-06 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-10, 23:59

Opis oferty:

Jestem zainteresowany współpracą. Proszę o kontakt

Cena (zawiera VAT): 70 zł

Wiadomości: (1)

mdc2017
07-12-2016, 10:01
Dzień dobry, proszę o przedstawienie warunków współpracy. Interesuje nas również możliwość wniesienia oraz montażu (np.łóżka). Proszę o informację odnośnie cen dla: * transportu po mieście * poza granice miasta * wniesienia * montażu pozdrawiam, Sylwia Niewiadomska
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, dlatego że błędy na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, kiedy przewozimy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. mokrą ściereczką. Później wypadałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, albowiem elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo łóżko może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak na przykład szafa, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odnaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary zebranych do przewozu rzeczy, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Zabrze

Termin elastyczny