(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-10-18 11:18

Poszukuję stałego przewoźnika aut z Anglii do Polski 3-4 transporty w miesiącu.

(Nr 1269122)
Poszukuję stałego przewoźnika aut z Anglii do Polski 3-4 transporty w miesiącu.

Marka i model:

Jeep

Waga w kg:

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1265.80 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-10-2016, 19:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-19 do 2016-10-25

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-10-21, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody przewożenia auta

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte 4 linami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Trzeba pamiętać również, faktyczna waga naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wallington SM6

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, 59-850

Termin elastyczny