(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-07-26 00:57

Poszukuje transportu dla 2 osób

(Nr 1922755)

Dystans: 196.00 km

Informacje dodatkowe:

Poszukuje niedrogiego transportu dla 2 osob 13 sierpnia z lotniska Bristol i powrot 20 go na lotnisko

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport podróżnych może być realizowane samochodem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autobusem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do przewozu więcej niż 9 ludzi. Firma zajmująca się przewozem podróżnych powinna mieć dokument kompetencji zawodowych i stosowne zezwolenia oraz licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku kursów poza granice Polski) – dokumenty na międzynarodowy przewóz osób.

Koszt przewozu ludzi

    Koszt transportu pasażerów uzależniony jest zazwyczaj od długości trasy podróży, a także od ilości ludzi oraz ciężaru i wielkości walizki, którą ze sobą zabierają pasażerowie. Firmie transportowej w dokładnej wycenie transportu ludzi, pomoże posiadanie wiedzy w temacie liczby walizek lub plecaków jak również innych transportowanych rzeczy – wypadałoby podać informację o szczegółowej wadze i o wymiarach każdej sztuki bagażu. W przypadku, gdy nie potrafisz podać dokładnych wartości, określ ich wartość i zawiadom o tym przewoźnika, że przekazane przez Ciebie parametry są przybliżone.

    Ustalając trasę podróży dobrze jest napisać precyzyjne adresy – w momencie, kiedy część osób jedzie do różnego miejsca docelowego, dobrze jest poinformować o tym przewoźnika wcześniej, tak żeby mógł należycie obmyślić trasę.

    Przykładowo, za transport podróżnego wraz z walizkami z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) zapłacono 400 zł. Za przewóz pasażerki razem z psem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina zapłacono 550 PLN. Przewóz podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 zł.

Adres i termin nadania

Bristol, Wielka Brytania

13 sie 2017

Adres i termin dostawy

Bounsall's Lane, Launceston, PL15 9AE, Wielka Brytania

20 sie 2017