(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-07-26 00:57

Poszukuje transportu dla 2 osób

(Nr 1922755)

Dystans: 196.00 km

Informacje dodatkowe:

Poszukuje niedrogiego transportu dla 2 osob 13 sierpnia z lotniska Bristol i powrot 20 go na lotnisko

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Przewóz podróżnych

    Przewóz pasażerów może być realizowane samochodem osobowym (taksówką), niewielkim busem (do 7 osób plus kierowca) lub autokarem (pojazdem przystosowanym do przewozu więcej niż 9 osób. Firma przewożąca podróżnych powinna mieć dokument kompetencji zawodowych i należyte uprawnienia oraz licencje na przewozy krajowe osób, a także (w przypadku kursów poza granice Polski) – dokumenty na międzynarodowy transport ludzi.

Koszt przewozu pasażerów

    Koszt transportu ludzi uzależniony bywa często od odległości jaką trzeba pokonać, jak również od ilości osób oraz wagi i wymiaru bagażu, który ze sobą zabierają podróżni. Przewoźnikowi w dokładnej wycenie transportu osób, przyda się posiadanie informacji na temat liczby walizek i plecaków oraz innych przewożonych przedmiotównależy przekazać informację o wyczerpującej wadze i o wymiarach każdej sztuki pakunku. W przypadku, gdy nie umiesz podać szczegółowych informacji o bagażu, oszacuj je i poinformuj przewoźnika, że podane przez Ciebie parametry są zaokrąglone.

    Określając kurs podróży należy napisać szczegółowe informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w przypadku, gdy kilkoro osób podróżuje do odrębnego miejsca docelowego, należy powiedzieć o tym przewoźnikowi przed rozpoczęciem podróży, tak żeby mógł właściwie obmyślić drogę podróży.

    Przykładowo, za transport podróżnego razem z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) zapłacono 400 złotych. Za transport podróżnej wspólnie z psem na trasie Luton (UK) – Szczecin zapłacono 550 . Transport pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 .


Adres i termin nadania

Bristol, Anglia, Wielka Brytania

13 sie 2017

Adres i termin dostawy

Bounsall's Lane, Launceston, Cornwall PL15 9AB, Wielka Brytania

20 sie 2017