(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2016-12-01 15:00

POSZUKUJĘ TRANSPORTU DLA DUŻEGO NOWOFUNDLANDA

(Nr 1483502)
POSZUKUJĘ TRANSPORTU DLA DUŻEGO NOWOFUNDLANDA

Waga w kg:

58.00

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

Poszukuję transportu dla dużego nowofundlanda, długość psa 128cm. Wysokość do czubka głowy 87. Wysokość w kłębie 67cm. Trasa z Polski(miejsce do uzgodnienia) do Paragwaju( ew. Brazylia). Pies nie jest agresywny. Więcej informacji pisz lub dzwoń.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy chcemy zlecić transport zwierzaka, dla przewoźników istotna będzie jego odmiana, ciężar oraz szczegółowy opis zwierzaka. Transportowane zwierzę powinno być zdolne do transportu - nie powinno być zatem chore ani ranne. W przypadku, gdy zamierzamy przetransportować kota, psa lub królika trzeba zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie i wstrzyknięcie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie na wściekliznę jest ważne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie zyskuje ważność tego samego dnia, w którym zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, weterynarz może wstrzyknąć mikroczip.

Dokumenty konieczne przy transporcie zwierząt

    Koty, psy i fretki muszą mieć dokument tożsamości wydany przez lekarza weterynarii. Listę lekarzy uprawnionych do wystawiania paszportów można wyszukać na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 .

    Nie licząc paszportu koniecznerównież dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, informujące kto jest właścicielem. Potrzebnerównież takie dane jak trasa i data przejazdu oraz prognozowany czas transportu. Spis przewoźników upoważnionych do przewozu zwierząt jest możliwe zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzę można przewozić samochodem, jeżeli mamy należyty transporter. Przy przewozie zwierząt można używać różnego rodzaju kontenerów, szelek i mat ochronnych. W wyborze przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań, 61-568

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Paragwaj, Asunción , 2069

Termin elastyczny