(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2016-11-25 15:18

POTRZEBNY TRANSPORT BUDKI STRAŻNICZEJ

(Nr 1451992)
POTRZEBNY TRANSPORT BUDKI STRAŻNICZEJ

Długość [m]:

2 M

Szerokość [m]:

1.5 M

Wysokość [m]:

2.4 M

Waga w kg:

450.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

400 ZŁ

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 306.60 km

Informacje dodatkowe:

TEL.

Oferty od Przewoźników (0)

990 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 10:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-27 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to żelazne skrzynie wykorzystywane w transporcie niewielkich pakunków (drobnicy), które z reguły podzielone są na mniejsze pakunki lub zwykle są spakowane w paczki, siatki lub pudła. Drobnica może być także przewożona na europaletach. Metalowe pojemniki pomagają w transporcie zarówno produktów sypkich, jak i cieczy oraz takich produktów, które potrzebują podgrzewania lub chłodzenia.

    Konstrukcja metalowego pojemnika jest trwała, co umożliwia wielokrotne zastosowanie. Każdy metalowy pojemnik posiada stosowny ekwipunek, który umożliwia przytwierdzanie i transportowanie kontenera z jednego pojazdu na inny. Pojemniki przeważnie transportuje się samochodami ciężarowymi.

Rodzaje kontenerów

    Najczęściej wybieranym rodzajem pojemnika jest kontener 20-stopowy, często określany kontenerem 1C. Jest to kontener o pojemności prawie 33 metrów kwadratowych. Formaty wewnątrz pojemników metalowych 20-stopowych są równe 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik rodzaju 1A jest pojemnikiem 40-stopowym, a jego wymiary wewnętrzne są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W kontenerach 1A i 1C da radę przewieźć prawie 10 palet. Pojemniki te na ogół stosuje się w transporcie surowców zapakowanych.

    Dostępne bywają również kontenery 1C i 1A gatunku „open top” – tych kontenerów rozmiary są podobne do pojemników 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierane są z góry. Ten gatunek kontenerów wykorzystuje się przy transporcie materiałów ładowanych z góry i materiałów sypkich.

    Gatunek pojemnika metalowego „flat rack” używany jest w przewozie ładunków gigantycznych i ciężkich ładunków. Ten typ kontenera w odmianie „collapsible” posiada dodatkowo składane boki.

    Pozostałymi typami kontenera są kontenery chłodnicze, ogrzewane, termiczne. Pojemniki metalowe „high cube” stosuje się w przewozie pakunków przestrzennych. Pojemniki „open side” posiadają rozchylane ściany i wieko górne. Kontenery kategorii „rolling floor” posiadają podłogę toczną. Występują również pojemniki cysterny, pojemniki agregaty, pojemniki wyposażone w podpory do samozaładunku.

Koszt przewozu pojemnika metalowego

    Cena transportu kontenera jest uzależniona od wielkości i rodzaju przewożonego towaru, odległości oraz specjalnych elementów, które firma przewozowa musi wykonać podczas przewozu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Łomianki

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Dąbrowa Górnicza, 41-300, żeglarska, 30

Termin elastyczny