(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-21 13:30

potrzebuje przetransportować 5 paczek o wadze 35 kg jest to konstrukcja stalowa w kartonach łatwa i przyjemna w transporcie

(Nr 2169534)
potrzebuje przetransportować 5 paczek o wadze 35 kg jest to konstrukcja stalowa w kartonach łatwa i przyjemna w transporcie

Długość [m]:

2.2

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

35.00

Ilość sztuk:

5

Dystans: 182.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, należy opublikować darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, gdy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Katowice, Polska

Od 27 lis 2017 do 4 gru 2017

Adres i termin dostawy

Rużomberk, 03401, Słowacja

Termin elastyczny