(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2016-11-25 21:04

Potrzebuje przewoznika zuzytych akumulatorow na sląsk!

(Nr 1453412)
Potrzebuje przewoznika zuzytych akumulatorow na sląsk!

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

24000.00

Ilość sztuk:

24

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 414.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 10:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-27 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 2490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie ładunków różnego typutworzą podstawę, na której prosto można przewieźć mniejsze opakowania oraz rzeczy. Transport na paletach to zwykle wybierana metoda transportu dużej ilości ładunków. Za pomocą palet często przewozi się paczki przekraczające 70 kg – bramki metalowe, skrzynki, materiały budowlane, itp. Aby precyzyjnie wycenić transport ładunku na paletach, można skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, a dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie na paletach. Przy wycenie transportu kluczowe znaczenie miewa liczba palet, ciężar towaru i gatunek przewożonych rzeczy. Przesyłki paletowe wynoszonedzięki wózkom widłowym.

Europalety i inne typy palet

    W przewozie paletowym prym wiedzie europaleta, nazywana także jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Klasyczna Europaleta posiada rozmiary 800x1200x150 milimetrów i jest wykonana z drewna. Przy przewozie przemysłowym używa się również palet „angielek” o wielkości 1200x1200x144 milimetrów. Palety oddane do transportu w pojemnikach metalowych posiadają wielkość 1135x1133 mm. Przy przemyśle chemicznym stosuje się natomiast palety spełniające standardy CP. Palety zrobione z drewna w ostatnich latach zastępowane są paletami plastikowymi, które nadają się do użytku przez do10-15 lat.

Koszt przewozu palet w Polsce
    Przeciętna cena netto przewozu palet  w Polsce kosztuje 187,8 złotych i to wynosi 57 gr na kilometr.

Ceny przewozu palet na trasach międzynarodowych

    Transport palet za granicą to średni koszt 581 złotych i to wynosi 46 gr. na km.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Węgrów, 07-100

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bytom

Termin elastyczny