(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-17 19:47

Potrzebuje tanio zwieść auto do pl Krakow z örebri pomocy!! 1000zl budżet b

(Nr 2162508)
Potrzebuje tanio zwieść auto do pl Krakow z örebri pomocy!! 1000zl budżet  b

Marka i model:

Alfa147

Waga w kg (łączna):

14000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1565.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu uwidacznia się często, gdy nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Należy nie zapominać także, iż rzeczywista waga przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Örebro, 703 61, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny