(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2018-01-03 12:31

Potrzebuję transportu

(Nr 2253084)
Potrzebuję transportu

Dystans: 847.00 km

Transport pasażerów

    Przewóz podróżnych może być realizowane autem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autobusem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do transportu więcej niż 9 osób. Firma transportowa przewożąca ludzi powinna posiadać certyfikat kompetencji zawodowych i stosowne zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku kursów poza granice kraju) – licencję na międzynarodowy przewóz ludzi.

Cena przewozu pasażerów

    Koszt przewozu ludzi uzależniony jest zazwyczaj od odległości jaką trzeba pokonać, jak również od liczby osób oraz ciężaru i wielkości walizki, którą przy sobie posiadają pasażerowie. Przewoźnikowi w szczegółowej wycenie transportu pasażerów, pomoże posiadanie informacji w temacie ilości walizek lub toreb jak również pozostałych przewożonych rzeczy – należy podać informację o wyczerpującej wadze i o wielkości każdej sztuki bagażu. W przypadku, gdy nie potrafisz podać dokładnych wartości, oszacuj je i poinformuj przewoźnika, że przekazane przez Ciebie parametry są przybliżone.

    Określając trasę podróży należy napisać precyzyjne adresy – w przypadku, gdy część pasażerów jedzie do innego miejsca docelowego, należy poinformować o tym przewoźnika przed rozpoczęciem podróży, tak aby mógł należycie zaplanować trasę.

    Na przykład, za transport podróżnego razem z bagażem z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) zapłacono 400 PLN. Za przewóz podróżnej wspólnie z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina kosztował 550 zł. Transport pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 złotych.

Adres i termin nadania

Bayreuth, Niemcy

Od 6 sty 2018 do 7 sty 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 6 sty 2018 do 7 sty 2018