(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2016-11-02 11:26

potrzebuję transportu RUCHOMĄ PODŁOGĄ 90-92 mp, pilne, różne kierunki !!

(Nr 1328782)
potrzebuję transportu RUCHOMĄ PODŁOGĄ 90-92 mp, pilne, różne kierunki !!

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2,7

Waga w kg:

24.00

Budżet zlecenia [zł]:

do ustalenia (transport ruchomą podłogą zrębka leśna)

Dystans: 532.70 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebny transport na dłuższą pracę do jazdy W PL i D oraz CZECHY LIPSK- HODONIN Wszystkie szczegóły pod nr tel. Zapraszam, atrakcyjne ceny! do negocjacji ! Załadunek ok 1godz spod rębaka, dobre warunki

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to żelazne skrzynie wykorzystywane w przewozie niedużych pakunków (drobnicy), które zwykle podzielone są na drobne paczki lub zazwyczaj są spakowane w paczki, siatki lub kartony. Drobnica może być także przewożona na paletach. Kontenery służą do przewozu zarówno towarów sypkich, jak i płynnych oraz takich towarów, które wymagają ogrzewania lub ochładzania.

    Konstrukcja metalowego pojemnika jest wytrzymała, co umożliwia częste wykorzystanie. Każdy metalowy pojemnik posiada właściwy sprzęt, który umożliwia przyczepianie i przenoszenie kontenera z jednego pojazdu na drugi. Kontenery najczęściej transportuje się pojazdami ciężarowymi.

Rodzaje kontenerów

    Popularnym rodzajem pojemnika jest kontener 20-stopowy, na co dzień określany jako kontener 1C. Jest to pojemnik o kubaturze prawie 33 metrów kwadratowych. Wymiary wewnątrz kontenerów 1C wynoszą 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Kontener rodzaju 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego gabaryty wewnętrzne są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C da radę przetransportować blisko 10 europalet. Kontenery te zwykle stosuje się w przewozie rzeczy zapakowanych.

    Osiągalne są również pojemniki 1C i 40-stopowe typu „open top” – ich gabaryty są zbliżone do kontenerów 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierane są z góry. Ten gatunek kontenerów stosuje się do przewożenia surowców wkładanych z góry i materiałów sypkich.

    Rodzaj pojemnika metalowego „flat rack” używany bywa w przewozie ładunków wielkich i ciężkich pakunków. Ten gatunek pojemnika w odmianie „collapsible” ma dodatkowo składane ściany.

    Dalszymi rodzajami kontenera są pojemniki - chłodnie, ogrzewane, termiczne mechanicznie chłodzone. Kontenery „high cube” wykorzystuje się w przewozie ładunków przestrzennych. Pojemniki „open side” mają rozkładane boki i wieko górne. Pojemniki metalowe rodzaju „rolling floor” mają podłoże toczne. Występują również pojemniki cysterny, kontenery z wentylacją, kontenery wyposażone w podpory do samozaładunku.

Cena transportu pojemnika metalowego

    Cena transportu kontenera jest uzależniona od wielkości oraz typu transportowanego ładunku, trasy oraz specjalnych warunków, które firma przewozowa musi spełnić w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Niemcy, Lipsk

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Czechy, Hodonín

Termin elastyczny